banner 

close

JAK ZAMAWIAĆ FIGURKI

WYBÓR FIGUREK i ICH CECHY TECHNICZNE

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

WYSYŁKA

CENY

 

 

JAK ZAMAWIAĆ FIGURKI


W celu zamówienia figurek proszę skorzystać z formularza kontaktowego na stronie lub napisać bezpośrednio na e-mail:

krakus@figurines.com.pl

w którym proszę o podanie numeru katalogowego figurki lub figurek, które chcecie państwo zamówić. Po otrzymaniu zamówienia skontaktuję się z państwem w celu jego potwierdzenia i ustalenia dalszych szczegółów.

 

WYBÓR FIGUREK i CECHY TECHNICZNE

Głównym produktem są kolekcjonerskie figurki, pakowane, do samodzielnego klejenia i malowania.


Można również nabyć  figurki gotowe, sklejone i pomalowane .

Figurki są malowane  artystycznie farbami akrylowymi i gwaszami, a następnie  zabezpieczone werniksem. Możliwe jest także umieszczanie pojedynczych  figurek lub tworzenie scenek na ozdobnych podstawkach drewnianych, z imitacjami terenu (wg cen do uzgodnienia indywidualnego).

Dodatkowo - możliwe jest także zamówienia wg samodzielnie zaprojektowanych wzorów  modeli z mas plastycznych do samodzielnego wykonania form, a także zamówienie indywidualnie zaprojektowanych figurek, już gotowych w formie metalowych odlewów ( w tym przypadku konieczne jest zamówienie  min. 30 szt.)

 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA


Figurki pakowane, niemalowane zwykle są  gotowe do wysłania w ciągu dwóch tygodni.

Zamówienie na figurki malowane musi zostać indywidualnie uzgodnione. Potrzebny jest czas na ich wymalowanie: przy zamówieniach indywidualnych należy przyjąć, że możliwe jest przygotowanie 8 szt. figurek malowanych w ciągu czterech tygodni.

Przy zamówieniach hurtowych, długoterminowych, w indywidualnych negocjacjach zostaną ustalone warunki, oczywiście ku zadowoleniu klienta.
W przypadku zamówienia figurek malowanych, konieczne jest także indywidualne uzgodnienie sposobu ich przesłania. Figurki te są  bardzo delikatne i nawet najlepsze opakowanie nie zapewnia ich pełnego bezpieczeństwa. Możliwe jest wysyłanie takich przesyłek przez firmy kurierskie, ale to znacznie podraża ich koszty.

WYSYŁKA


Figurki  wysyłane są głownie przy pomocy Poczty Polskiej. Oczywiście indywidualnie można uzgodnić inny sposób ich przekazywania. Koszty wysyłki zależą od sposobu jej wysłania: listu ( przy małych ilościach - o ciężarze do 2 kg)  i  paczki  (cięższej od 2 kg). Standartowo przesyłki są wysyłane jako priorytetowe,  polecone.

W celu uzgodnienia sposobu przesyłki skontaktuję się z kupującym za pomocą e-emaila

 

CENY

(z VAT  - z wysłaniem figurek jedynie na terenie kraju)


FIGURKI NIEMALOWANE
Piesze    30,0 zł
Konne  od 90,0 zł do 100,0 zł (wielbłąd)

FIGURKI MALOWANE
Piesze    100,0 zł
Konne    od 300,0 do 350 ,0 zł
(wielbłąd)

 

Jeżeli poszukujesz jakiś nietypowych figurek i tematów napisz!

Wszystkie sugestie i propozycje zostaną rozważone. Postaramy się zrealizować Twoje marzenia!